Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.sici-stroje-janome.eu/www/database.class.php on line 30
Janome 2000 CPX - coverlock - šicí stroje Janome

Janome 2000 CPX - coverlock

šicí stroj Janome 2000 CPX - coverlock

Coverlock Janome 2000 CPX  - následovník úspěšného modelu Janome 1000 CPX je v mnoha ohledech robustnější a propracovanější, lépe provazuje na švech. 

Pokrývací stroj - šije coverlockové spodem krycí stehy - někdy označované jako prádlové stehy určené pro zakládání délky triček, zapravování rukávů, navíc umí jednojehlový řetízek. Nenahrazuje overlock nebo klasický rovnosteh.

Šije maximální rychlostí 1000 stehů za minutu při výkonu motoru 80W. Osvětlení pomocí kvalitních LED diod.

Šije 2, 3 nebo 4 nitěmi, 1 - 3 jehlami.

šířka krycího lemu je 3 nebo  6 mm podle umístění jehel. Délka stehu lze plynule regulovat od 1 do 4 mm.

Regulace přítlaku patky. Plynulá regulace rychlosti.

Diferenciální podávání pro sešívání různých materiálů nebo řasení.

Volné rameno.

Pracovní prostor umožňuje šít i uprostřed šitého dílu. 


Základní příslušenství:

  • Základní patka
  • Sada jehel pro coverlock  ELx705
  • 2 šroubováky, pinzeta, štěteček
  • 4 síťky na cívky, talířky cívek
  • 4 kusy nití v malém návinu- můžete hned začít šít
  • Navlékač jehel
  • Šrouby pro připevnění patek zvláštního příslušenství
  • Krabička na příslušenství
  • Měkký kryt proti prachu
  • Český návod na použití

 

Víte jaké stehy můžete u Janome 2000 CPX používat?

1.  jednonitný řetízkový steh - navlékáte pouze jednu jehlu a spodní chapač

2. dvoujehlový řetízkový steh se spodním krytím užší - nevlékáte dvě jehly u sebe a třetí krajní vyndáte, navlékáte spodní chapač- steh se používá nejčastěji pro zakončení například triček, kdy z vrchní části vypadá jako dvojjehla a spodní je pružný steh. Na krycí steh se doporučují chemlonové nitě, které jsou velmi pružné. Chemlonové nitě najdete v kategorii nití v naší nabídce.

3. dvoujehlový řetízkový steh se spodním krytím širší - nevlékáte dvě jehly krajní a středovou vytáhnete, navlékáte spodní chapač- steh se používá nejčastěji pro zakončení například triček, kdy z vrchní části vypadá jako dvojjehla a spodní je pružný steh. Na krycí steh se doporučují chemlonové nitě, které jsou velmi pružné. Chemlonové nitě najdete v kategorii nití v naší nabídce.

4. tříjehlový řetízkový steh se spodním krytím širší - nevlékáte všechny jehly, navlékáte spodní chapač - steh se používá nejčastěji pro zakončení například triček, kdy z vrchní části vypadá jako trojjehla a spodní je pružný steh. Na krycí steh se doporučují chemlonové nitě, které jsou velmi pružn